Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Wyciek paliwa z pojazdu wojskowego na trasie S61

Na trasie S61 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem wojskowego pojazdu. Na miejscu pojawiła się jednostka OSP Stary Lubotyń oraz zastęp PSP z Ostrowi Mazowieckiej.

2024/05/wyciek-paliwa-z-pojazdu-wojskowego-na-trasie-s61-fot-osp-stary-lubotyn-jpg_6643163206ea7 Fot. OSP Stary Lubotyń

W poniedziałek 13 maja po godz. 16.00 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Stary Lubotyń została zadysponowana do interwencji w związku ze zdarzeniem drogowym. Na trasie S61 doszło do wycieku paliwa z wojskowego pojazdu, co stanowiło potencjalne zagrożenie dla ruchu drogowego oraz środowiska. Po szybkim przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy z OSP Stary Lubotyń zastali wyciek z układu paliwowego pojazdu. Ich pierwszym zadaniem było zabezpieczenie obszaru zdarzenia, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się paliwa. Następnie przystąpili do usuwania plamy paliwa z jezdni.

W wyniku interwencji doszło do czasowych utrudnień w ruchu na trasie. Oprócz jednostki OSP Stary Lubotyń w akcji uczestniczył również zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowi Mazowieckiej. Działania strażaków zostały przeprowadzone profesjonalnie i skutecznie, co pozwoliło szybko opanować sytuację i zminimalizować skutki zdarzenia.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.