Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


MDK w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do świętowania. Dzień Dziecka w Ogródku Jordanowskim!

Czerwiec to miesiąc pełen radości i uśmiechów, zwłaszcza dla najmłodszych. 1 czerwca to symboliczna data, którą dzieci wyczekują z niecierpliwością - to ich dzień, Dzień Dziecka!

2024/05/441159120-970196828445412-1913732273267325419-n-jpg_6644a2f33978b Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

W tym roku nie zabraknie powodów do uśmiechu, bo Ogródek Jordanowski przy ul. Różańskiej 2 stanie się areną wielkiej zabawy od godz. 14.00 do 18.00. Na miejscu będą znajdować się dmuchane atrakcje dla wszystkich dzieci. Marzenie każdego malucha to skakać, tańczyć i szaleć na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Odbędzie się również spotkanie z ulubionymi postaciami z bajek. W Ogródku Jordanowskim dzieci będą miały okazję przywitać się ze szczudlarzem i innymi postaciami. Food trucki pełne smakołyków będą czekać na całe rodziny. Po intensywnym szaleństwie na dmuchanych atrakcjach zapewne uczestnicy zrobią się głodni. Na szczęście będzie możliwość skorzystania z food trucków, gdzie czekać będą pyszne przekąski i napoje, które dodadzą energii do dalszej zabawy.

Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji, które sprawią, że czas spędzony w Ogródku Jordanowskim będzie pełen śmiechu i radości. Animacje, konkursy i zabawy czekają na wszystkich, którzy przyjdą celebrować Dzień Dziecka. Na zakończenie o godz. 17.00, na scenie pojawi się niezwykły gość - Bogdan Michalec, uczestnik programu "Mam Talent"! To artysta o wielu talentach, który potrafi nie tylko rozbawić do łez, ale także wciągnąć widzów w magiczną atmosferę swojego występu. Jego interakcja z publicznością sprawi, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Jednak warto pamiętać, że w przypadku złej pogody całe wydarzenie zostanie przeniesione na halę MOSiR przy ul. Trębickiego 10.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.