Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych sportowców powiatu

Nagrody i wyróżnienia przyznane przez Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej są nie tylko wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia, ale również motywacją do dalszego rozwoju.

2024/05/nagrody-i-wyroznienia-dla-najlepszych-sportowcow-powiatu-fot-starostwo-powiatowe-ostrow-mazowiecka-jpg_664c3c5a7994b Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej na posiedzeniu w dniu 24 kwietnia 2024 roku podjął decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień za osiągnięcia sportowe w 2023 roku. Uchwała Nr 764/282/2024, która została wtedy przyjęta, przewiduje uhonorowanie zawodników z terenu powiatu ostrowskiego, którzy wzięli udział w zawodach o zasięgu międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim. W dniu 20 maja 2024 roku odbyło się oficjalne spotkanie z nagrodzonymi zawodniczkami. Starosta Ostrowski Jerzy Bauer osobiście wręczył listy gratulacyjne i pogratulował osiągniętych wyników. W trakcie spotkania starosta podkreślił znaczenie sportu dla lokalnej społeczności i wyraził nadzieję na dalsze sukcesy zawodniczek. Była to również okazja do rozmowy o ich przyszłych planach i aspiracjach.

Nagrody zostały przyznane dwóm zawodniczkom, które wyróżniły się swoimi sportowymi osiągnięciami:

  • Wiktoria Dobies z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Dwójka" Małkinia Górna,
  • Klaudia Zaręba z Klubu Sportowego "OSTROVIA".

Obie zawodniczki pokazały niezwykłą determinację i talent reprezentując powiat ostrowski na arenie sportowej.

Oprócz głównych nagród Zarząd Powiatu zdecydował się również wyróżnić dwie inne zawodniczki, doceniając ich wysiłek i zaangażowanie:

  • Gabriela Pacuszka z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Dwójka" Małkinia Górna.
  • Emilia Kraszewska z Klubu Sportowego "OSTROVIA".

Wyróżnienia te są dowodem na to, że ciężka praca i poświęcenie w sporcie są zauważane i cenione przez władze powiatu.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.