Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby lepiej poznać pracę policji i dowiedzieć się, czy praca w tej służbie jest czymś dla Was.

2024/05/policja-jpg_664c437675a75 Zdjęcie ilustracyjne

Już w najbliższy wtorek 28 maja 2024 roku Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych. W godz. od 9.00 do 14.00 będziecie mieli okazję bliżej poznać codzienną służbę policjantów oraz ich wyposażenie. Dzień Otwarty to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak funkcjonuje policja na co dzień. Podczas wizyty będziecie mieli możliwość zapoznania się z pracą policjantów, ich obowiązkami oraz sposobem działania różnych jednostek policji.

Jeśli zastanawiacie się nad wstąpieniem w szeregi policji, to dzień otwarty jest doskonałą okazją, aby zgłębić tajniki tej służby. Będziecie mogli porozmawiać z doświadczonymi policjantami na temat procedury naboru do służby, wymagań oraz warunków pracy. Ponadto będziecie mieli możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych i uzyskania odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby lepiej poznać pracę policji i dowiedzieć się, czy praca w tej służbie jest czymś dla Was. Zapraszamy wszystkich serdecznie na Dzień Otwarty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.