Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Utrudnienia w ruchu. Remont skrzyżowania w Jasienicy

Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowi Mazowieckiej wprowadza tymczasową organizację ruchu dla poprawy bezpieczeństwa i infrastruktury drogowej.

2024/05/scan-mapy-1-png_6650613b91aa8 Fot. Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowi Mazowieckiej

Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że w związku z remontem skrzyżowania w miejscowości Jasienica, należącej do gminy Ostrowi Mazowiecka, na drogach powiatowych o numerach 2634W i 2653W, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w dniach od 3 czerwca 2024 roku do dnia 10 czerwca 2024 roku. Utrudnienia te dotkną kierowców podróżujących od strony Kalinowa, Króli Dużych oraz Chmielewa.

W związku z planowanymi pracami drogowymi ruch drogowy będzie odbywał się zgodnie z załączonym planem sytuacyjnym tymczasowej organizacji ruchu. Działania te są podejmowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg oraz sprawnego przebiegu prac remontowych.

Remont skrzyżowania w miejscowości Jasienica ma na celu poprawę stanu infrastruktury drogowej oraz zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa podróży dla mieszkańców i osób podróżujących przez ten obszar. W trakcie prac remontowych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do znaków i poleceń osób kierujących ruchem drogowym.

2024/05/scan-mapy-2-png_6650614b0334e Fot. Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowi Mazowieckiej

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.