Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka uhonorowany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego była wyjątkowym wydarzeniem, które podkreśliło znaczenie samorządów w Polsce. 

2024/05/waldemar-brzostek-prezydent-andrzej-duda-fot-gmina-ostrowmazowiecka-jpg_6654481473d60 Fot. Gmina Ostrów Mazowiecka

W piątek 24 maja z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, Prezydent RP Andrzej Duda uhonorował osoby zasłużone w działalności na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce, wręczając im odznaczenia państwowe. Uroczystość miała miejsce w Warszawie i zgromadziła licznych przedstawicieli lokalnych władz oraz działaczy samorządowych. Jednym z odznaczonych był Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemar Brzostek, który został uhonorowany Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Waldemar Brzostek jest wójtem Gminy Ostrów Mazowiecka od wielu lat. Jego działalność na rzecz rozwoju lokalnego samorządu przyniosła gminie liczne sukcesy i uznanie. Pod jego kierownictwem, gmina zrealizowała wiele projektów infrastrukturalnych, edukacyjnych i społecznych, które znacząco poprawiły jakość życia mieszkańców.

Wręczenie odznaczeń państwowych z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego jest nie tylko formą uhonorowania konkretnych osób, ale także symbolicznym docenieniem pracy wszystkich działaczy samorządowych w Polsce. Ich wysiłek i zaangażowanie przyczyniają się do dynamicznego rozwoju lokalnych społeczności i wzmacniania więzi społecznych.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.