Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Pożar samochodu w Zuzeli

Strażacy szybko i skutecznie opanowali pożar samochodu i pobliskiego poszycia leśnego w miejscowości Zuzela. Dzięki sprawnej akcji udało się zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia.

2024/05/pozar-samochodu-w-zuzeli-fot-osp-nur-jpg_665481fe26e96 Fot. OSP Nur

W piątek 24 maja po godz. 21.00 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurze została zadysponowana do pożaru samochodu w miejscowości Zuzela. W wyniku zgłoszenia strażacy natychmiast przystąpili do działań, aby skutecznie opanować sytuację i zminimalizować szkody. Na miejscu zdarzenia OSP z Nura zabezpieczyła teren, aby zapewnić bezpieczeństwo. Następnie rozpoczęli gaszenie pożaru, kierując dwa prądy wody na palący się samochód oraz pobliskie poszycie leśne, które również zajęło się ogniem. Po ugaszeniu ognia przelano pogorzelisko, aby upewnić się, że nie ma ryzyka ponownego zapłonu.

Do akcji zostały zadysponowane następujące jednostki:

  • dwie jednostki KSRG OSP Nur,

  • jedna jednostka JRG PSP Ostrów Mazowiecka.

Dzięki sprawnej współpracy wszystkich zaangażowanych służb, udało się szybko i skutecznie opanować sytuację. Pożar został ugaszony, a teren zabezpieczony, co zapobiegło dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia i poważniejszym stratom.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.