Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


55 lat Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania 55-lecia Miejskiego Domu Kultury. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak przez lata rozwijała się kultura w naszym mieście i jak wiele talentów się tutaj rodzi.

2024/06/se9quejy-jpg_66630d59a3696 Fot. MDK Ostrów Mazowiecka

Święto kultury w Ostrowi Mazowieckiej zbliża się wielkimi krokami! Już 11 czerwca 2024 roku o godz. 18.00 w MOSiR przy ul. Trębickiego 10 odbędą się uroczyste obchody 55-lecia Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Na to wyjątkowe wydarzenie czekają wszyscy mieszkańcy. Wstęp na uroczystość jest wolny. Podczas jubileuszu będzie można podziwiać występy artystów reprezentujących różne grupy wiekowe - od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów. Na scenie zaprezentują się również instruktorzy MDK, którzy na co dzień dzielą się swoją pasją i wiedzą z uczestnikami zajęć. Występy będą okazją do pokazania różnorodności talentów, jakie rozwijają się pod skrzydłami MDK. Organizatorem jubileuszu jest Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, a współorganizatorami Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, który wspiera inicjatywy kulturalne w regionie.

Obchody 55-lecia MDK wspierają liczni sponsorzy, w tym Zakład Gospodarki Komunalnej i Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka, MS Trans, Canexpol, FEL BUD, DROGBUD, OSK Konieczko oraz Andrzej Klepacki.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.