Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Wąsewie już w niedzielę!

Wójt Gminy Wąsewo oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Wąsewie mają zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców oraz sympatyków straży pożarnej na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

2023/08/strazak-na-stacji-wyposazony-w-kombinezon-ochronny-i-maske-przeciwpozarowa-23-2149206425-jpeg_64f07f597cae6 Zdjęcie ilustracyjne

Wydarzenie odbędzie się na stadionie sportowym w Wąsewie w dniu 7 lipca 2024 roku, o godz. 10.00. Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze to coroczne święto strażaków-ochotników, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i widzów. Zawody mają na celu nie tylko sprawdzenie umiejętności i sprawności fizycznej strażaków, ale także promowanie wiedzy o bezpieczeństwie pożarowym oraz integrację społeczności lokalnej. W rywalizacji wezmą udział drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu całej gminy Wąsewo, które zaprezentują swoje umiejętności w walce o tytuł najlepszej drużyny. Zawodnicy będą oceniani pod kątem szybkości, precyzji oraz efektywności działania.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze to doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji strażaków-ochotników, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. Wydarzenie to również promuje wartości takie jak współpraca, odpowiedzialność i zaangażowanie społeczne. Wspólne kibicowanie i dopingowanie drużyn to doskonały sposób na integrację mieszkańców gminy Wąsewo.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.