Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Uwaga na oszustów podszywających się pod Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej

Do Urzędu Gminy Ostrów Mazowiecka dotarły niepokojące informacje o firmach, które twierdzą, że działają z ramienia gminy i oferują spotkania z mieszkańcami w sprawie dofinansowania w ramach programu "Czyste Powietrze" oraz montażu paneli fotowoltaicznych. Urząd apeluje do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności wobec takich ofert.

2021/04/gmina-ostrow-mazowieck-fot-ostrowmaz24-jpg_60865efa4e98f

Oszuści próbujący wyłudzić pieniądze od mieszkańców, podszywając się pod gminę, to coraz powszechniejszy problem. Firmy te oferują usługi związane z dofinansowaniem na poprawę jakości powietrza czy instalacją paneli fotowoltaicznych, powołując się na współpracę z Urzędem Gminy Ostrów Mazowiecka. Urząd Gminy zdecydowanie zaprzecza tym informacjom i informuje, że nie nawiązał współpracy z żadną firmą oferującą takie usługi.

W związku z pojawieniem się takich przypadków, Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka apeluje do mieszkańców o nieufność wobec niespodziewanych wizyt i telefonów. Jeśli ktoś twierdzi, że działa na zlecenie gminy, należy dokładnie sprawdzić jego tożsamość i wiarygodność. W razie wątpliwości zawsze można skontaktować się bezpośrednio z Urzędem Gminy Ostrów Mazowiecka, aby zweryfikować autentyczność informacji.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Ostrów Mazowiecka jest dostępny pracownik, który bezpłatnie pomaga mieszkańcom w pisaniu wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze". Skorzystanie z tej pomocy jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga angażowania zewnętrznych firm.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.