Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Zawody Sportowo-Pożarnicze w Wąsewie. Deszcz nie zgasił entuzjazmu

W Wąsewie odbyły się coroczne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które mimo deszczu dostarczyły uczestnikom i widzom wielu emocji i radości. W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn, w tym dwie kobiece.

2024/07/449953107-823332709896407-5740089054620556909-n-jpg_668b913b8c9c4 Fot. Gmina Wąsewo

W niedzielę 7 lipca 2024 roku w Wąsewie miało miejsce jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń - coroczne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Mimo że pogoda nie była sprzyjająca, a deszcz towarzyszył przez większość dnia, emocje, rywalizacja i doskonała zabawa były na najwyższym poziomie. W zawodach wzięło udział aż dziewięć drużyn z różnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy, w tym dwie drużyny kobiece. Drużyny te zmierzyły się w licznych konkurencjach, demonstrując swoje umiejętności i sprawność w działaniach ratowniczych. Zarówno młodzi, jak i doświadczeni strażacy dali z siebie wszystko, co przełożyło się na niesamowite widowisko dla zgromadzonych widzów.

Deszcz, choć momentami intensywny, nie był w stanie ugasić ducha walki i zaangażowania uczestników. Na stadionie w Wąsewie panowała atmosfera prawdziwej sportowej rywalizacji, gdzie każdy z uczestników pokazywał pełne oddanie i determinację. Widzowie, mimo niesprzyjających warunków, licznie zgromadzili się, aby wspierać swoich faworytów, a także podziwiać umiejętności strażaków.

Wyniki zawodów były następujące:

Drużyny męskie:

I miejsce: OSP Wysocze
II miejsce: OSP Przyborowie
III miejsce: OSP Dalekie

Drużyny kobiece:

I miejsce: OSP Wysocze
II miejsce: OSP Dalekie

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.