W Małkini Górnej szykuje się mocne teatralne przeżycie – spektakl "Debil" to historia, która zostaje w głowie na długo. Świetna obsada, ważny temat i emocje gwarantowane!
W dniu 22 lutego o godz. 18.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej odbędzie się premiera spektaklu "Debil" autorstwa Maliny Prześlugi. To wyjątkowe wydarzenie teatralne, które porusza ważne społeczne tematy i skłania do refleksji nad tym, jak łatwo można kogoś ocenić, nie znając jego historii.
Za reżyserię spektaklu odpowiada Dominika Potomska-Pecura, a nad stroną artystyczną czuwa Dawid Żakowski. Na scenie wystąpią utalentowani aktorzy, których zaangażowanie i pasja zapewnią widzom niezapomniane przeżycia. Wydarzenie współorganizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej, a partnerem projektu jest Mazowiecki Instytut Kultury.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.