Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Zaczęło się! Droga w Ostrowi rozkopana. Kierowcy w korkach! (zdjęcia)

Ostrowscy kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruszył długo wyczekiwany remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 627, a w mieście wprowadzono ruch wahadłowy. Trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami, ale w zamian powstanie nowa nawierzchnia i bezpieczniejsze chodniki.

2025/07/ulica-duboisa-remont-jpg_6878c8b961b9e

Zakres prac obejmuje odcinek DW627 od skrzyżowania ul. 3 Maja z ul. Pocztową do skrzyżowania z ul. Bursztynową. To fragment drogi kluczowy zarówno dla mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej, jak i dla kierowców podróżujących w kierunku Podborza i Sokołowa Podlaskiego oraz Ugniewa i ul. Różańskiej. Inwestycja zakłada kompleksową modernizację: frezowanie starej nawierzchni, wzmocnienie podbudowy, ułożenie nowej nawierzchni asfaltowej, a także remont chodników, zatoki autobusowej i pierścieni ronda.

Prace ruszyły 15 lipca. W związku z ich rozpoczęciem wprowadzono tymczasową organizację ruchu, polegającą na ruchu wahadłowym sterowanym sygnalizacją świetlną. Władze miasta oraz wykonawca apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania. Przewidywany czas trwania utrudnień to koniec sierpnia 2025 roku.

2025/07/ulica-duboisa-remont-3-jpg_6878c8ec35c6e

2025/07/ulica-duboisa-remont-2-jpg_6878caad1cdd9

Wasze opinie

Edek   15:17, 18.07.2025

Redakcja ostrowmaz24 kasuje komentarze w których fakty "kłują oczy" władzę tj. radnych bezradnych i pana burmistrza.

Z krainy kredek   16:00, 18.07.2025

A dlaczego remontuje się dobrą drogę? Chyba są gorsze odcinki tej drogi wojewódzkiej np. Błędnica - Małkinia Górna. Oj bogate państwo Polskie.

Dodaj komentarz



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Reklama