Opublikowano

Piknik Rodzinny w Nurze przyciągnął tłumy. Muzyka, śmiech i wspólna zabawa (zdjęcia)

Muzyka, śpiew i mnóstwo uśmiechu – tak wyglądała niedziela w Nurze. Tłumy mieszkańców i gości bawiły się na Pikniku Rodzinnym, który
Fot. Gmina Nur

Muzyka, śpiew i mnóstwo uśmiechu – tak wyglądała niedziela w Nurze. Tłumy mieszkańców i gości bawiły się na Pikniku Rodzinnym, który przyciągnął zarówno młodszych, jak i starszych uczestników.

Atmosfera była pełna radości i pozytywnej energii. Na scenie wystąpili lokalni artyści, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nurze oraz zespoły ludowe, które porwały publiczność do wspólnego śpiewu i tańca. Wieczorem emocje sięgnęły zenitu, gdy na scenie pojawili się Raider, Extazy oraz Wac Toja. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a wszystko zakończył energetyczny set DJ-a Rawy.

Wydarzenie odbyło się w niedzielę 13 lipca przy Szkole Podstawowej w Nurze. Miejsce to zamieniło się w prawdziwe centrum rozrywki, gdzie na dzieci i dorosłych czekały liczne animacje i atrakcje.

Organizatorzy zadbali o każdy szczegół, by nikt nie mógł się nudzić. Szczególną popularnością cieszyły się kolorowe stoiska z zabawkami, dmuchańce oraz konkursy z nagrodami. Piknik był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również do integracji lokalnej społeczności.

Wspólne świętowanie, rozmowy przy grillu i rodzinna atmosfera sprawiły, że to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Impreza została zorganizowana w ramach inicjatywy „Piknik Rodzinny w Nurze” dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Fot. Gmina Nur Fot. Gmina Nur

Fot. Gmina Nur Fot. Gmina Nur

Fot. Gmina Nur Fot. Gmina Nur

Fot. Gmina Nur Fot. Gmina Nur

Fot. Gmina Nur Fot. Gmina Nur

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz