II Jarmark Bożonarodzeniowy w Broku zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Będzie święty Mikołaj, góralska muzyka na żywo i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. W sobotnie popołudnie hala sportowa zamieni się w tętniące życiem, świąteczne centrum miasta.
Organizatorzy wydarzenia zapraszają mieszkańców Broku i okolic już 6 grudnia o godzinie 13:00 do hali sportowej Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych przy ulicy Jana Pawła II 50. W programie znajdą się m.in. występy dzieci i młodzieży szkolnej z kolędami i świątecznymi piosenkami, zabawy i animacje dla najmłodszych oraz długo wyczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem.
Na scenie pojawi się zespół ludowy „Brok Folk”, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie kapela góralska InoRos, znana z energetycznych koncertów i charakterystycznego brzmienia. Wśród stoisk nie zabraknie ozdób, rękodzieła i dekoracji świątecznych. Dla miłośników dobrego jedzenia przygotowano stoiska z tradycyjnymi potrawami kuchni polskiej, ciastami, przekąskami i napojami. Wszystko to przygotują lokalne Koła Gospodyń Wiejskich.
Świąteczny klimat dopełni rodzinna sesja zdjęciowa, która będzie dostępna dla uczestników jarmarku. Organizatorzy zachęcają też do zapisów na paczki dla dzieci w wieku do 14 lat. Koszt jednej paczki to 30 zł, a zapisy trwają do 27 listopada w Bibliotece Publicznej w Broku przy ul. Pułtuskiej 22. Szczegóły można uzyskać także telefonicznie pod numerem 29 74 57 501.

💬 Komentarze (0)