Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka rozpoczynają serię meczów kontrolnych w zimowym okresie przygotowawczym.
W pierwszym sparingu podopieczni Marcina Truszkowskiego zmierzą się z liderem Klasy Okręgowej - ŁKS-em II Łomża. Spotkanie zaplanowano na piątek o godz. 14:30.
Dla trenera Ostrovii będzie to wyjątkowy powrót do miasta, z którym wiążą się ważne wspomnienia piłkarskie. Marcin Truszkowski reprezentował barwy ŁKS-u w sezonie 2005/2006, kiedy to wraz z drużyną wywalczył awans na zaplecze Ekstraklasy. W tamtym zespole występował również obecny grający prezes Ostrovii, Dawid Wilczewski.
Szkoleniowiec Ostrovii jeszcze dwukrotnie wracał do ŁKS-u jako zawodnik: jesienią sezonu 2012/2013 oraz wiosną rozgrywek 2015/2016.
Piątkowy sparing będzie pierwszym sprawdzianem formy po rozpoczęciu przygotowań. Jak zaznacza trener, warunki pogodowe nie ułatwiają pracy.
- W tym tygodniu mieliśmy zaplanowane dwie jednostki treningowe. Dzisiejsze zajęcia musieliśmy jednak odwołać ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Tym bardziej mecz kontrolny będzie cennym materiałem do oceny zawodników - mówi Truszkowski.
Kolejny sparing Ostrovia rozegra w następną niedzielę, kiedy to zmierzy się z MKS-em Ciechanów, przedstawicielem V ligi.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.