Zakończyła się przebudowa Przedszkola Samorządowego w Komorowie gm. Ostrów Mazowiecka. Jej celem było przygotowanie dodatkowej sali dla dzieci.
Całkowita wartość inwestycji to nieco ponad 1 mln zł, w tym 922 tys. zł to dotacja z Funduszy Europejskich dla Mazowsza.
- Dzięki temu powstała nowa sala edukacyjna z zapleczem sanitarnym dla 20 przedszkolaków - informował wójt Waldemar Brzostek na sesji Rady Gminy 19 czerwca 2026. - Borykaliśmy się z problemem braku miejsc dla wszystkich chętnych. Pani dyrektor musiała odrzucać część podań. Teraz powstanie nowy oddział, zatem więcej dzieci będzie mogło uczęszczać do przedszkola w Komorowie.
Pod koniec ub. tygodnia było kilka wolnych miejsc.
W gminie Ostrów Mazowiecka funkcjonują cztery przedszkola: jedno samodzielne, trzy przy szkołach (w Nagoszewie, Jelonkach i Jasienicy).

💬 Komentarze (0)