26 czerwca 2026 w Ostrowi Mazowieckiej zamontowane zostały cztery kurtyny wodne: na ul. 3 Maja – przy ratuszu, na ul. Trębickiego – przy MOSiR, na ciągu pieszo-rowerowym - Kubusia Puchatka i na ul. Różańskiej – na terenie Ogródka Jordanowskiego. Tą przy Kubusia Puchatka zainteresowali się wandale.
Ręce opadają! Postawiono w kilku miejscach w mieście zraszacze z mgiełką wodną, aby zabezpieczyć mieszkańców miasta przed falą upałów! Właśnie dowiedziałem się, że jacyś IDIOCI prawie zniszczyli jeden z nich na ul. Kubusia Puchatka! Jeżeli nie potraficie korzystać z orzeźwienia „lejącej” się wody to proponuję wlać sobie trochę oleju do głowy!!! Tym wandalizmem potencjalnie narażacie ludzi na brak możliwości schłodzenia się, a co za tym idzie zdrowotne komplikacje!!!! Oświadczam, że jeżeli dowiem się kto uszkodził ten zraszacz osobiście dopilnuję, aby poniósł dotkliwą karę!!! - napisał wyraźnie zdenerwowany burmistrz Hubert Betlejewski w mediach społecznoścowych.

💬 Komentarze (0)