Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Wyznania hieny w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Kilkadziesiąt osób przyszło na spotkanie z Piotrem Mieśnikiem, byłym dziennikarzem "Faktu" i autorem głośnej książki "Wyznania hieny".

Mieśnikowi towarzyszył wydawca książki Igor Zalewski. Spotkanie odbyło się w ramach Klubu Dyskusyjnego im. Tomasza Merty prowadzonego przez Ostrowskie Stowarzyszenie "Ludzie z pasją".

- Będziemy rozmawiać o książce, która opowiada o tym, jak funkcjonuje tabloid - mówił Rafał Zęgota, koordynator klubu. - Dzisiaj będziemy chcieli, by pan Piotr przybliżył nam trochę to, co jest w książce. Ale mam też nadzieję, że stanie się to przyczynkiem dyskusji o mediach w ogóle - dodał Zęgota.

Piotr Mieśnik opowiadał o powodach napisania książki, ale też o pracy fotoreportera kolorowego dziennika od kuchni.

- Książka jest próbą mojego rozliczenia się z siedmioma latami pracy w brukowcu. I nie jest to najmocniejsze określenie, bo dziennikarze mainstreamowych pism używają na nie określenia szmat - wyjaśnia autor "Wyznania hieny". - Wydaje mi się, że jest to, może w wulgarny sposób, ale bardzo ciekawa historia o tym, jak się robi jeden z największych dzienników w Polsce - dodaje Mieśnik.

Spotkanie odbyło się 20 listopada w Restauracji Ratuszowa w Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz zdjęcia:
Wyznania hieny w Ostrowi Mazowieckiej (20.11.2014)

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz zdjęcia: Wyznania hieny w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

1/25
2/25
3/25
4/25
5/25
6/25
7/25
8/25
9/25
10/25
11/25
12/25

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.