Opublikowano

Restauracja Olimp zaprasza na burgery

Już jutro (sobota) klienci restauracji "Olimp" w Galerii Bursztynowej  będą mogli skosztować jedynych w swoim rodzaju burgerów szefa kuchni  przygo

Już jutro (sobota) klienci restauracji "Olimp" w Galerii Bursztynowej będą mogli skosztować jedynych w swoim rodzaju burgerów szefa kuchni przygotowywanych tylko na specjalne okazje i wybrane przez kuchmistrza dni. Burgery zawierają mięso - 100 proc. wołowiny.

Dzień później, w niedzielę (7 czerwca), restauracja zaprasza na pyszne burrito i lasagne. Natomiast dla spragnionych "Olimp" poleca do każdego posiłku napoje przyrządzane na miejscu: świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw, lemoniadę ze świeżych cytryn i mięty oraz domowy kompot. Napoje nie tylko gaszą pragnienie, ale też świetnie smakują!

W menu restauracji "Olimp" każdy znajdzie coś dla siebie. Sieć oferuje codziennie grillowane i pieczone mięso, warzywa w postaci surówek, a także duszone, pieczone i marynowane. Miłośnicy pierogów, placków i kopytek mają tu specjalne miejsce, bo zawsze mogą spodziewać się ulubionego dania.

Największą zaletą restauracji jest wysoka jakość i smaczne jedzenie na wagę w stałej cenie - jedyne 3,29 zł za 100 g.

Zapraszamy!

Restauracja "Olimp"
Galeria Bursztynowa
Ostrołęka, ul. Gorbatowa 28

Artykuł sponsorowany

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz