Opublikowano

"Goryle" z medalami w Pucharze Polski (zdjęcia)

W sobotę 26 września w Luboniu odbył się Puchar Polski w Jiu Jitsu. Dla osób trenujących bez kimona to drugie pod względem ważności zawody w naszym

W sobotę 26 września w Luboniu odbył się Puchar Polski w Jiu Jitsu. Dla osób trenujących bez kimona to drugie pod względem ważności zawody w naszym kraju.

W imprezie udział wzięło 737 zawodników i zawodniczek z całej Polski, jak i kilkunastu z zagranicy. Zmagania toczyły się na pięciu matach. W niektórych kategoriach liczba zawodników dochodziła aż do 50-ciu.

Ostrowska Academia Gorila reprezentowana była przez sześciu zawodników: Macieja Orzecha, Tomasza Majewskiego, Grzegorza Gamdzyka, Eryka Hakobyana, Mariusza Wiśniewskiego i Grzegorza Kowalczyka.

Najlepiej spisali się Maciek i Tomek, którzy w swoich mocno obsadzonych kategoriach wywalczyli brązowe medale. Niewiele zabrakło by znaleźli się w finałowych walkach.

Debiutujący w zawodach BJJ Grzegorz Gamdzyk wygrywał walka po walce i dotarł do ćwierćfinału swojej kategorii. Drugim debiutującym był Eryk Hakobyan. Niestety musiał uznać wyższość przeciwnika już w pierwszym starciu. Los Eryka podzielił też Mariusz Wiśniewski i Grzegorz Kowalczyk. Drobne błędy sprawiły, że obaj panowie pożegnali się z rywalizacją już w pierwszych walkach.

- Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Ciężko było zdobyć jakąkolwiek blachę, więc dwa brązowe medale na otwarcie sezonu sprawiły nam dużą radość - mówi Grzegorz Kowalczyk.

Zobacz zdjęcia:
"Goryle" z medalami w Pucharze Polski (fot. archiwum prywatne)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz