Opublikowano

Nieoczekiwane rozstrzygnięcia w Pucharze Polski

Dużo emocji i nieoczekiwanych rozstrzygnięć przyniosły spotkania III rundy Pucharu Polski na Mazowszu w naszym okręgu. Sensację sprawili podopieczn

Dużo emocji i nieoczekiwanych rozstrzygnięć przyniosły spotkania III rundy Pucharu Polski na Mazowszu w naszym okręgu. Niemiłą niespodziankę sprawili swoim kibicom podopieczni trenera Pawła Kowalczyka, którzy odpadli z rozgrywek przegrywając z Bartnikiem Myszyniec 2:3.

W środowym starciu dwie bramki dla Ostrovii strzelił Rafał Komosa. Niestety było to za mało, aby pokonać tegoroczną rewelację Pucharu Polski.

Pewnie awans do kolejnej rundy wywalczyli piłkarze Tęczy JBB Łyse po zwycięstwie nad Narwią Ostrołęka.

Bardzo wysokie zwycięstwo w starciu z Tamką Dzierzogowo (9:0) odnieśli piłkarze MKS Przasnysz. Konopianka Konopki (B klasa) po rzutach karnych wyeliminowała Koronę Szydłowo (IV liga), a Sona Nowe Miasto wygrała z Mławianką Mława. Kolejna odsłona spotkań IV rundy Pucharu Polski na Mazowszu w środę 7 października o godz. 16.00.

Wyniki spotkań III rundy Pucharu Polski na Mazowszu w naszym okręgu:
Kryształ Glinojeck - MKS Ciechanów 0:1
Bartnik Myszyniec - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:2
Tęcza JBB Łyse - Narew Ostrołęka 4:0
Żak Szreńsk - Wkra Bieżuń 1:1 k. 4:5
Tamka Dzierzgowo - MKS Przasnysz 0:9
Konopianka Konopki - Korona Szydłowo 2:2 k. 5:4
Sona Nowe Miasto - Mławianka Mława 4:3
Nadnarwianka Pułtusk - wolny los

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz