W budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Trębickiego odbędzie się międzynarodowa konferencja dotycząca kultur świata. Prelegentami będą goście z Wielkiej Brytanii, Republiki Południowej Afryki, Meksyku, Kazachstanu oraz Niemiec.
Lektorzy szkoły języków obcych Linguo, którzy obecnie mieszkają w Polsce przedstawią kulturę swoich narodów obalając mity i stereotypy, szeroko rozpowszechnione także u nas. Opowiedzą również jak postrzegali Polskę i jej mieszkańców przed przyjazdem do naszego kraju oraz co ich zaskoczyło, gdy już u nas zamieszkali.
Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim uczniom gimnazjów i szkół średnich. Konferencja będzie bowiem jednocześnie lekcją języka angielskiego, której poziom będzie dostosowany do stopnia lingwistycznego zaawansowania słuchaczy. Zaproszeni zostali także przedstawiciele lokalnych władz oraz nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych.
Organizatorem spotkania jest szkoła języków obcych Linguo, Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Konferencja odbędzie się w środę 7 września o godz. 10.00. Uczestnictwo w spotkaniu jest nieodpłatne.
Zapraszamy,
Szkoła Języków Obcych Linguo
Ostrów Mazowiecka, ul. Kościuszki 9
tel. 536-976-976
www.linguo.com.pl
Artykuł sponsorowany
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.