Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia traci punkty

Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego przegrali spotkanie przed własną publicznością z LKS Ostrówek 0:3. Porażka jest o tyle bolesna, że MKS Małkinia uszczupliła przewagę nad trzecią w tabeli drużyną do zaledwie dwóch punktów.

2018/10/mks-malkinia-jpg_5bd813cc84296

Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze dziesięć meczów. Wiele wskazuje na to, że o drugie miejsce premiowane awansem do ligi okręgowej zawalczy aż pięć zespołów - MKS Małkinia, LKS Ostrówek, Olimpia Latowicz, Kosovia Kosów Lacki i Watra Mrozy. Pierwsza pozycja zajmowana przez Jastrzębia Żeliszew wydaje się być niezagrożona.

Bramki w niedzielnym meczu pomiędzy MKS Małkinia a LKS Ostrówek na stadionie przy ulicy Kolejowej strzelali tylko goście, choć autorem pierwszego gola był Cezary Giziński. Niestety podopieczny trenera Karola Dmochowskiego w 29 minucie skierował futbolówkę do własnej bramki i goście wyszli na prowadzenie.

Po zmianie stron kolejne gole aplikował tylko zespół przyjezdnych. Najpierw w 65 minucie bramkę zdobył Sebastian Polewski, a w 72 minucie wynik ustalił Paweł Oniśk.

Mimo porażki MKS Małkinia utrzymał drugą pozycję w ligowej tabeli i wciąż pozostaje w gronie zespołów, które powalczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

MKS Małkinia - LKS Ostrówek 0:3 (0:1)
Bramki: Giziński 29. (s) Polewski 65. Oniśk 72.

MKS: Rostowski (73. Klamer) - Krawczyk, Giziński, Suszczyński (76. Dawidczyk), Wróblewski (46. P. Maliszewski), C. Maliszewski (60. Siwek), Dmochowski, Sokołowski (46. Góral), Sadowski, Pawłowski, Najgrodzki oraz Ratyński, Fydrych