Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Porażka MKS Małkinia na zakończenie rundy jesiennej

Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego zakończyli rundę jesienną rozgrywek ligi okręgowej w grupie Siedlce. MKS Małkinia w ostatnim starciu, na wyjeździe, przegrał z Jabłonianką Jabłonna Lacka 1:3. Honorową bramkę w ostatniej minucie strzelił Bartłomiej Wróblewski.

2019/11/mks-malkinia-naprzod-skorzec-jpg_5dca9fa816871

Wynik sobotniego meczu otworzył się w 21 minucie. Krystiana Godlewskiego stojącego pomiędzy słupkami MKS Małkinia pokonał Grzegorz Przesmycki. W doliczonym czasie pierwszej połowy spotkania gospodarze podwyższyli wynik za sprawą Rafała Kolasińskiego. Po zmianie stron podopieczni trenera Karola Dmochowskiego chcieli odwrócić losy meczu, ale brakowało skuteczności pod bramką Jabłonianki.

W 59 minucie drużyna z Jabłonny Lackiej po raz kolejny znaleźli drogę do bramki MKS. Tym razem do siatki trafił Jacek Toczyski. Zespół z powiatu ostrowskiego stać było tego dnia tylko na honorowe trafienie. W ostatniej minucie meczu bramkę zdobył Bartłomiej Wróblewski.

Ostatecznie MKS Małkinia przegrał 1:3 i zakończył rozgrywki rundy jesiennej na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Jabłonianka Jabłonna Lacka - MKS Małkinia 3:1 (2:0)
Bramki: Przesmycki 21. Kolasiński 45.+3 Toczyski 59. - Wróblewski 90.

MKS: Godlewski - Dawidczyk (70. Tarnowski), Giziński (80. Barszcz), Krawczyk, Prz. Maliszewski (60. Siwek), Najgrodzki, Pawłowski, M. Sadowski, K. Sadowski (46. Sówka), Suszczyński (65. Fydrych), Wróblewski