PIF, PAF - po strzałach Wilczewskiego PAF padł

Gracze z Ostrowi Mazowieckiej powetowali sobie porażkę u siebie 0:4 z GKS Strzegowo i w Płońsku ograli miejscowy PAF. Bohaterem został Robert Wilczewski.

2021/05/186466709-271518588007940-1570200441620935908-n-jpg_609ff4b676cab

Dla zespołu Pawła Kowalczyka była to dziesiąta wygrana w sezonie. - Już do przerwy powinniśmy zamknąć mecz. Nie udało się. Mogliśmy nastrzelać naprawdę dużo goli. Wilczewski miał swoje okazje, Adrian Romanik, Ernest Augustyniak. Przez większość spotkania mieliśmy względny spokój, ale ostatnie fragmenty to "nerwówka". Gospodarze zdobyli gola po rzucie karnym za faul Roberta Wilczewskiego - mówi szkoleniowiec Ostrovii.

Ten sam gracz dwukrotnie utonął w objęciach kolegów. W 23 minucie diagonalne podanie Kamila Barzała przeszło przez linię obrony, a Wilczewski huknął z pierwszej piłki w prawy dolny róg. Tuż po przerwie wykorzystał rzut karny po faulu na Adrianie Romaniku i uderzył pod poprzeczkę. Miejscowi zmniejszyli straty w 86 minucie. Gracz gospodarzy z karnego uderzył w słupek, zaś współpartner dobił z najbliższej odległości.

PAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (0:1)
Bramki: 86' (k) - R. Wilczewski 23', 47' (k).
Ostrovia: Pouliakov - K. Małkiński, K. Wątróbski, E. Barzał, P. Korzeb, K. Barzał, Sz. Wątróbski, K. Krystosik (83' Krysiak), E. Augustyniak, R. Wilczewski, A. Romanik.