Nadszedł tak długo oczekiwany dzień przez wszystkich uczniów.Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego.
W piątek 25 czerwca uczniowie, nauczyciele i dyrekcja ZS nr 1 brali udział w zakończeniu roku szkolnego 2020/2021, które odbyło się w szkole na sali gimnastycznej.
Uczniowie, którzy mogli pochwalić się najwyższą średnią, wysokimi frekwencjami, osiągnięciami sportowymi oraz pracą na rzecz szkolnej społeczności odebrali nagrody od dyrektora oraz wychowawców.
- Gronu pedagogicznemu i wszystkim uczniom życzę, żeby czas wakacji był czasem efektywnego wypoczynku i czasem nabierania sił do dalszej nauki - powiedział dyrektor szkoły.

💬 Komentarze (0)