Opublikowano

Wiatr nie osłabnie, a temperatura jeszcze spadnie. Prognoza na najbliższe dni

W nadchodzących dniach w wielu regionach kraju powieje silny wiatr. W górach jego porywy mogą sięgać do 140 kilometrów na godzinę. W weekend

W nadchodzących dniach w wielu regionach kraju powieje silny wiatr. W górach jego porywy mogą sięgać do 140 kilometrów na godzinę. W weekend temperatura nie przekroczy 11 stopni, będzie też przelotnie padać.

Piątek przyniesie pochmurną aurę z rozpogodzeniami w centrum i na południu kraju. Na zachodzie, północy i północnym wschodzie Polski przelotnie popada deszcz do 5-10 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 13 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50-80 km/h.

Sobota upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Prognozuje się przelotne opady deszczu do 5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 st. C na północnym wschodzie, przez 9 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr zachodni i północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 50 km/h.

W niedzielę zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Pomorzu. Północno-zachodni wiatr, skręcający na zachodzie na południowy, będzie wiał słabo i umiarkowanie. 

 

Źródło: x-news.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz