Polska. Wtorek przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie, tylko na południowym wschodzie będzie duże z zanikającymi opadami deszczu do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie północno-wschodni, skręcający od zachodu na południowy, słaby i umiarkowany.
Środa upłynie pod znakiem pogodnego nieba. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 12 st. C. na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.
Prognoza pogody na 11 listopada i kolejne dni.
Na czwartek synoptycy prognozują wzrost zachmurzenia od umiarkowanego do dużego. Na północy kraju pojawią się słabe opady deszczu lub mżawki do 5 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie od 7 st. C na Podlasiu, przez 10 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Podkarpaciu. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.
Źródło: x-news.pl
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.