Trwa przebudowa ulicy Sikorskiego. Na jednym z odcinków tej ulicy widać już efekty, został wylany asfalt i zniknęły pachołki.
Prace obecnie prowadzone są od skrzyżowania z ul. Białą do skrzyżowania z ul. Legionową. Na jednym z odcinków ul. Sikorskiego widoczne są już pierwsze efekty. Wylany został asfalt, dzięki czemu zniknęły pachołki utrudniające jazdę. Miasto Ostrów Mazowiecka na ten cel przeznaczyło 8 mln 266 tys. 862.91 złotych, w tym 70 proc. dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Prace remontowe wykonuje Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. z Ostrowi Mazowieckiej, które czas na realizację tego zadania ma do 31 października br.
Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka prosi o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po remontowanym odcinku ulicy.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Mieszkańcy komentują
1 wpis · Dołącz do rozmowy
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Na rondzie oznakowanie rewelacyjne!!!!!!!