Opublikowano

Pogoda na kolejne dni. Upał wróci szybko

Środa upłynie przeważnie pod znakiem kłębiastego małego i umiarkowanego zachmurzenia. Jedynie na północnym wschodzie kraju pojawi się wię

Środa upłynie przeważnie pod znakiem kłębiastego małego i umiarkowanego zachmurzenia. Jedynie na północnym wschodzie kraju pojawi się więcej chmur, ale nie powinno tam padać. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Podlasiu i Suwalszczyźnie, przez 22-24 st. C w centrum kraju, do 27 st. C na zachodzie. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, tylko na południowym wschodzie okaże się dość silny, w porywach rozpędzając się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Czwartek zapowiada się pogodnie, a na Dolnym Śląsku wręcz słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 22 s. C na Suwalszczyźnie, przez 25 st. C w centrum kraju, do 28 st. C na zachodzie. Ze słabą siłą powieje północno-wschodni i wschodni wiatr.

Na piątek prognozowana jest słoneczna i pogodna aura. Temperatura osiągnie maksymalnie od 24 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 26 st. C w centrum, do 30 st. C na północnym zachodzie. Z kierunków wschodnich będzie wiać słabo i umiarkowanie. 

 

Źródło: x-news.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz