Opublikowano

CSL Technikum Lotnicze w Nagoszewie i pierwszy bal studniówkowy (zdjęcia)

Pierwsza studniówka CSL Technikum Lotniczego za nami. Była to niezapomniana noc dla uczniów, jak również dla nauczycieli, ponieważ abiturient
Fot. CSL Centrum Szkolenia Lotniczego w Nagoszewie

Pierwsza studniówka CSL Technikum Lotniczego za nami. Była to niezapomniana noc dla uczniów, jak również dla nauczycieli, ponieważ abiturientami były osoby z pierwszego rocznika istnienia szkoły. 

W sobotę 5 listopada w sali "Gracja" w Broku odbyła się studniówka połączona z półmetkiem uczniów z Technikum Lotniczego w Nagoszewie. Wydarzenie było wyjątkowe, ponieważ maturzyści to osoby z pierwszego rocznika istnienia szkoły. Podczas części oficjalnej wystąpili uczniowie szkoły.

- Czas mija nieubłagalnie. Wszyscy na pewno pamiętamy dzień, w którym przyszło nam wybrać szkołę. Każdy z nas jednomyślnie wybrał Technikum Lotnicze. Szkoła pomogła nam stać się dojrzałymi, młodymi ludźmi, którzy odkryli swoje mocne i słabe strony. Dziś już wiemy, czego konkretnie oczekujemy od życia i jakie szczyty chcemy zdobywa - mówili maturzyści Technikum Lotniczego.

Na ręce dyrekcji przekazany został podarunek w postaci pierwszego zdjęcia absolwentów szkoły. Ten wieczór był wyjątkowy oraz pełen niespodzianek i niezapomnianych chwil dla maturzystów oraz wszystkich zebranych podczas tej uroczystości.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz