Opublikowano

Bezpłatny, gminny przewóz pasażerski na terenie gminy Wąsewo

W dniu 21 kwietnia 2024 roku gmina Wąsewo staje przed kolejnym ważnym wyzwaniem - ponownym głosowaniem w wyborach wójta.
[foto]38013[/foto]
W

W dniu 21 kwietnia 2024 roku gmina Wąsewo staje przed kolejnym ważnym wyzwaniem - ponownym głosowaniem w wyborach wójta.

Wójt gminy Wąsewo postanowił zorganizować bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców, którzy zostali ujęci w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania. Jest to istotne zagadnienie, które ma na celu zapewnienie wszystkim obywatelom równych szans na uczestnictwo w procesie wyborczym. Dlatego też wójt gminy Wąsewo informuje, że w dniu ponownego głosowania w wyborach wójta, tj. 21 kwietnia 2024 roku, uruchomione zostaną bezpłatne linie komunikacyjne na terenie gminy. Linie te będą funkcjonować z częstotliwością dwóch pełnych kursów, zgodnie z przedstawionymi rozkładami jazdy, które znajdują się na stronie Urzędu Gminy w Wąsewie.

Mieszkańcy gminy Wąsewo, którzy zamierzają wziąć udział w głosowaniu, mogą skorzystać z tego bezpłatnego przewozu, który zapewni im wygodny i bezpieczny transport do lokalu wyborczego oraz z powrotem. Powrót odbędzie się na tej samej trasie z miejsca odjazdu sprzed lokalu wyborczego.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz