Przed piłkarkami z Ostrowi Mazowieckiej spotkanie przed własną publicznością.
Dzisiaj o godz. 16:00 podopieczne Michała Kacprzaka podejmą Legię Soccer Schools Warszawa. Zespół ze stolicy w ostatniej kolejce ograł 3:1 MUKS Tomaszów Mazowiecki. Nasze z kolei po golach Mai Kozłowskiej i Emilii Kraszewskiej pokonał 2:1 na wyjeździe Ekosport Białystok.
- Plan jest taki, by zaliczyć kolejne zwycięstwo. Wiadomo, że poprzeczka pójdzie wyżej, bo Legia jest dobrym zespołem, ale gramy u siebie i chcemy pokusić się o komplet punktów. Wierzę w swój zespół. Wiem, że damy radę - mówi Emilia Kraszewska.
25-latka dodaje, że w zespole są nowe dziewczyny, które niedawno dołączyły do drużyny. - Szeroka kadra jest bardzo ważna. Cieszymy się, że mamy nowe twarze w zespole. Dalej czekamy na naszą panią kapitan Klaudię Zarębę, która powoli wraca do zdrowia - twierdzi.
A ten nowe zawodniczki to: Milena Połosa, Oliwka Kaczmarczyk. W ekipie są również: Aurelia Czarnowska i Paulina Łężak, ale jeszcze w dzisiejszym meczu nie mogą zagrać.
fot. Karolina Niewińska
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.