Opublikowano

Ale to będzie pływanie!

Coraz bliżej tak wyczekiwane przez zawodników zawody pływackie, które już od 13 lat odbywają się corocznie na pływalni w Ostrowi Mazowiecki

Coraz bliżej tak wyczekiwane przez zawodników zawody pływackie, które już od 13 lat odbywają się corocznie na pływalni w Ostrowi Mazowieckiej.

Zawody pływackie o puchar burmistrza Ostrowi Mazowieckiej są największym wydarzeniem pływackim w naszym mieście. - Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i miłośników pływania do współzawodnictwa i dopingowania. Zawody te będzie można śledzić przez platformę Livetiming - mówią szkoleniowcy.

Zmagania odbędą się 1 grudnia na pływalni miejskiej w Ostrowi Mazowieckiej. W stawce będzie silna i liczna grupa z PUKS-u Orka Ostrów Mazowiecka.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz