Opublikowano

Jechał oplem, choć nie powinien. Wpadł podczas kontroli

Nie miał prawa jazdy, ale i tak wsiadł za kierownicę, pech chciał, że trafił na policyjną kontrolę. Teraz zamiast jeździć, będzie tłuma
Zdjęcie ilustracyjne

Nie miał prawa jazdy, ale i tak wsiadł za kierownicę, pech chciał, że trafił na policyjną kontrolę. Teraz zamiast jeździć, będzie tłumaczył się przed sądem.

W niedzielny poranek 23 marca ostrowscy policjanci z pionu prewencji zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem na ul. Kraszewskiego. Podczas sprawdzania danych 31-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego w policyjnych systemach okazało się, że nie posiada on uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Mimo że mężczyzna był trzeźwy, jego podróż zakończyła się w tym miejscu. Policjanci nie pozwolili mu kontynuować jazdy, a samochód został przekazany osobie posiadającej prawo jazdy. Sporządzona dokumentacja posłuży jako podstawa do skierowania wniosku o ukaranie do sądu.

Prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień może skutkować wysoką grzywną, a nawet zakazem prowadzenia pojazdów.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz