Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka poinformował o dewastacji toalety oraz zaśmieceniu terenu przy wiatach w rejonie Grodu Książąt Mazowieckich i Ogródka Jordanowskiego. MOSiR przekazał także, że obszar jest objęty monitoringiem.
- Na terenie Grodu Książąt Mazowieckich została zdewastowana toaleta oraz zaśmiecono teren wokół wiat. Przypominamy - teren Ogródka Jordanowskiego i Grodu jest monitorowany - poinformował MOSiR.
MOSiR zaapelował o dbanie o wspólne dobro i przestrzeń.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Mieszkańcy komentują
6 wpisy · Dołącz do rozmowy
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Ciekawe - toalety w parku zamknięte. Jedyna czynna ta w grodzie. Monitoring to jakiś żart. Ludzie palący papierosy, psy, młodzież jeżdżąca rowerami po placu zabaw dla dzieci. Dziwi mnie, że dopiero teraz jest zdewastowana i , że to jedyne"nieszczęście" jakie tam się przytrafiło
To tam działa toaleta? Gdy chciałem skorzystać którejś niedzieli to wszystko było pozamykane na 4 spusty!
A co robi straż miejska ano w poniedziałek będzie łoić mandatami przy targowicy.Na jeden dzień w tygodniu ta formacja nie jest nam potrzebna.Do likwidacji.duza oszczędność dla budżetu.
Postawcie im altanki i McDonalda to będzie czysto wokoło
Dziki są wszędzie te na dwóch nogach .
Hamy hamy , wojna z wamy