X Ogólnopolski Turniej IKO w Ostrowi Mazowieckiej za nami.
Zawody odbyły się w niedzielę 1 czerwca, a udział w nich wzięło 254 zawodników z 22 klubów. Dzieci, kadeci, juniorzy rywalizowali w 39 konkurencjach. Najlepszą drużyną turnieju został Ostrowski Klub Karate Kyokushin.
Przedstawiamy pełne wyniki turnieju:
Dzieci młodsze (dziewczęta) do 8 lat lekki kontakt open:
1. Roksana Przywoźna - Ostrów Maz.
2. Kamila Wołujewicz - KSW Kyokushin
3. Oliwia Salik - Augustowski KKK
Weronika Józefowska - KSW Bushi
Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt do 22 kg:
1. Jan Kacprzak - KSW Bushi
2. Kordian Kuchta - Wyszków
3. Antoni Serafiński - Wyszków
Aleksander Cydejko - Ostrów Maz.
Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt do 27 kg:
1. Dzikowski Jakub - Ostrów Maz.
2. Parda Antoni - KSW Bushi
3. Podbielski Kacper - Ostrów Maz.
Rutkowski Filip - KSW Bushi
Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt do 30 kg:
1. Brzózka Eryk - Ostrów Maz.
2. Tabor Maksymilian - Dobre Miasto
3. Kraszewski Rafał - Wyszków
Nowakowski Franciszek - Ostrów Maz.
Dzieci młodsze (chłopcy) do 8 lat lekki kontakt pow. 30 kg:
1. Zając Igor - Wyszków
2. Matusiak Mateusz - Ostrów Maz.
3. Grygieńcza Mikołaj - Dobre Miasto
Todorczuk Jakub - Ostrów Maz.
Dzieci młodsze (dziewczęta) do 9 lat do 28 kg:
1. Ogonowska Janina - KSW Bushi
2. Kisiel Natalia - KSW Bushi
Dzieci młodsze (dziewczęta) do 9 lat pow. 28 kg:
1. Gruchalska Irmina - Wyszków
2. Łuka Martyna - BKKK "KANKU"
3. Kukuć Aleksandra
Ketner Joanna - KSW Bushi
Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat do 30 kg:
1. Kuklińska Kinga - OSSWKK
2. Matuszewska Kinga - Masters Dojo WASW
3. Kuczyńska Anna - Ostrów Maz.
Andrusik Jagna - Ostrów Maz.
Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat do 34 kg:
1. Czujak Julia - ASW Szczytno
2. Grygo Martyna - OSSWKK
3. Kmoch Julia - Wyszków
Krawiec Wiktoria - Ostródzki KKK
Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat do 45 kg:
1. Cyra Alicja - Masters Dojo WASW
2. Świerczyńska Marta - Masters Dojo WASW
3. Cygan Gracja - Masters Dojo WASW
Ufa Aleksandra - Ostrów Maz.
Dzieci (dziewczęta) 10-11 lat pow. 45 kg:
1. Obuchowska Nadia - Ostrów Maz.
2. Prusakowska Karolina - Iławski KKK
3. Sarnacka Ewa - Ostrów Maz.
Kulczyniec Julia - OSSWKK
Kadetki 12-13 lat do 45 kg:
1. Skwierczyńska Julia - Ostrów Maz.
2. Witkowska Wiktoria - Iławski KKK
3. Baczewska Magda - Ostrów Maz.
Soboń Helena - KSW Bushi
Kadetki 12-13 lat do 50 kg:
1. Grzymkowska Barbara - OSSWKK
2. Skorulska Kornelia - Łomżyński KK
3. Sokół Aleksandra - Wyszków
Stankiewicz Weronika - KSW Kyokushin
Kadetki 12-13 lat pow. 50 kg:
1. Mikielska Kinga - OSSWKK
2. Wierzbicka Zuzanna - Ostródzki KKK
3. Sobotka Zofia - Brok
Trzcińska Nikola - Łomżyński KK
Młodziczki 14-15 lat do 50 kg:
1. Sienicka Aleksandra - Masters Dojo WASW
2. Korytkowska Wiktoria - Łomżyński KK
3. Pyskło Dominika - Ostrołęcki KKK
Chrobot Michalina - Ostrów Maz.
Młodziczki 14-15 lat pow. 55 kg:
1. Zarzycka Ewa - Wyszków
2. Lewandowska Patrycja - Bushi Team
3. Andrukiewicz Magda - BKKK "KANKU"
Dzienisiewicz Magdalena - OSSWKK
Juniorki 16-17 lat open:
1. Małgorzata Krajewska - OSSWKK
2. Klaudia Lanczewska - Łomżyński KK
3. Beata Opęchowska - Ostrołęcki KKK
Weronika Kukałowicz - Dobre Miasto
Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat do 25 kg:
1. Goździewski Paweł - Ostrołęcki KKK
2. Barczak Jakub - Bushi Team
3. Brózio Wiktor - Bushi Team
Bieleń Piotr - Bushi Team
Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat do 27 kg:
1. Gastoł Szymon - KSW Kyokushin
2. Fijałkowski Wojtek - KSW Kyokushin
3. Niziński Antek - Ostrołęcki KKK
Kisiel Eryk - Ostrów Maz.
Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat do 30 kg:
1. Pieczyński Antek - Ostrołęcki KKK
2. Skłodowski Karol - Ostrów Maz.
3. Napiórkowski Bartek - Ostrów Maz.
Żelazo Krzysztof - KSW Kyokushin
Dzieci młodsze (chłopcy) do 9 lat pow. 30 kg:
1. Długozima Mateusz - Łomżyński KK
2. Skrzeczkowski Jan - KSW Kyokushin
3. Kowalski Radosław - Bushi Team
Kluk Mateusz - Masters Dojo WASW
Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 27 kg:
1. Kacprzyk Wiktor - Łomżyński KK
2. Wekwejt Patryk - Ostrołęcki KKK
3. Popieluch Kacper - UKS Karate Kyokushin Wesoła
Gościewski Jakub - OSSWKK
Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 30 kg:
1. Debizov Ahmed - Łomżyński KK
2. Ryś Piotr - Bushi Team
3. Warciński Piotr - Augustowski KKK
Salik Olgierd - Augustowski KKK
Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 35 kg:
1. Baran Kajetan - KSW Kyokushin
2. Marczuk Stanisław - KSW Kyokushin
3. Siwkowski Hubert - Ostródzki KKK
Kozłowski Olgierd - Bushi Team
Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 39 kg:
1. Kosiński Patryk - Masters Dojo WASW
2. Czaplejewicz Eryk - OSSWKK
3. Kukuć Mateusz - Ostrołęcki KKK
Dżukharov Amir - Łomżyński KK
Dzieci (chłopcy) 10-11 lat do 42 kg:
1. Kisiel Kamil - KSW Bushi
2. Jędrkiewicz Stanisław - KSW Bushi
3. Gębala Oskar - KSW Bushi
Pawłowski Maciej - ASW Szczytno
Dzieci (chłopcy) 10-11 lat pow. 42 kg:
1. Brodowski Adam - Ostrołęcki KKK
2. Szlachetka Piotr - Ostrołęcki KKK
3. Florczak Grzegorz - Ostrołęcki KKK
Jezusek Wiktor - Łomżyński KK
Kadeci 12-13 lat do 40 kg:
1. Niziński Szymon - Ostrołęcki KKK
2. Tucki Bartosz - Ostródzki KKK
3. Bilwin Jan - Ostrów Maz.
Żegunia Jakub - Ostródzki KKK
Kadeci 12-13 lat do 50 kg:
1. Oszczapiński Patryk - OSSWKK
2. Dorosiński Damian - KSW KYOKUSHIN
3. Paprotny Kacper - ASW Szczytno
Tomkiewicz Jakub - Augustowski KKK
Kadeci 12-13 lat pow. 50 kg:
1. Kozicki Adrian - ASW Szczytno
2. Dużyński Krzysztof - Łomżyński KK
3. Ciskowski Hubert - Ostrołęcki KKK
Szyda Miłosz - Masters Dojo WASW
Młodzicy 14-15 lat do 55 kg:
1. Stępniak Adam - Bushi Team
2. Brejtfus Karol - KSW Bushi
3. Niedźwiecki Mariusz - Augustowski KKK
Burzyk Karol - KSW Kyokushin
Młodzicy 14-15 lat do 65 kg:
1. Patra Kamil - Ostrołęcki KKK
2. Gibowicz Marcin - OSSWKK
3. Skłodowski Damian - Ostrów Maz.
Bukowski Michał - Ostródzki KKK
Młodzicy 14-15 lat pow. 65 kg:
1. Balcerek Krzysztof - Kaliski KKK
2. Stachacz Tomasz - Łomżyński KK
3. Korzeniewski Jakub - KSW Włocławek
Sokół Adrian - Wyszków
Juniorzy 16-17 lat do 60 kg:
1. Wolski Paweł - Masters Dojo WASW
2. Czerkas Krzysztof - Ostrołęcki KKK
3. Helt Łukasz - KSW Bushi
Bołtryk Michał - Ostrów Maz.
Juniorzy 16-17 lat do 70 kg:
1. Kawka Adam - Augustowski KKK
2. Kuczyński Karol - Ostrów Maz.
3. Kowalewski Oskar - OSSWKK
Uszakowicz Cezary - Ostródzki KKK
Juniorzy 16-17 lat do 77 kg:
1. Radgowski Mikołaj - Ostrów Maz.
2. Szyszko Michał - BKKK "KANKU"
3. Chojnowski Paweł - Łomżyński KK
Juniorzy 16-17 lat pow. 77 kg:
1. Makarski Józef - Brok
2. Bejenka Piotr - Łomżyński KK
3. Odzimkowski Eryk - Dragon
Kata open do 14 lat:
1. Kuczyński Michał - Augustowski KKK
2. Niedźwiecki Filip - Augustowski KKK
3. Starczewska Magda - KSW Włocławek
Kata open do 14 lat:
1. Lanczewska Klaudia - Łomżyński KK
2. Kawka Adam - Augustowski KKK
3. Szyszko Michał - BKKK "KANKU"
Klasyfikacja drużynowa:
1. Ostrowski Klub Karate Kyokushin
2. Łomżyński Klub Karate
3. KSW Bushi
4. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
5. OSSWKK - Olecko
6. Masters Dojo WASW - Warszawa
7. Wyszkowski Klub Karate Kyokushin
8. Augustowski Klub Karate Kyokushin
9. KSW KYOKUSHIN - Zielonka
10. Bushi Team - Piaseczno
11. ASW Szczytno
12. Ostródzki Klub Karate Kyokushin
13. Białostocki Klub Karate Kyokushin "KANKU"
14. Iławski Klub Karate Kyokushin
15. Brokowski Klub Karate Kyokushin
16. Dobromiejski Klub Karate Kyokushin
17. Kaliski Klub Karate Kyokushin
18. KSW Włocławek
19. Klub Karate Kyokushin Dragon - Radom
20. UKS Karate Kyokushin Wesoła
21. Bialski Klub Karate Kyokushin
21. Węgorzewski Klub Karate Kyokushin
Zobacz zdjęcia:
Ogólnopolski Turniej Karate w Ostrowi Maz. (01.06.2014)
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.