Opublikowano

Znamy pary I rundy Pucharu Polski na Mazowszu

W siedzibie Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary I rundy Pucharu Polski na Mazowszu.
Zagrają w niej drużyny

W siedzibie Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary I rundy Pucharu Polski na Mazowszu.

Zagrają w niej drużyny z dwóch najniższych klas rozgrywkowych - A i B klasy, jednak nie wszystkie zespoły.

Cześć zespołów postanowiła, że udział w rozgrywkach to zbędny dodatkowy wydatek i termin, w którym trzeba zebrać zespół. Taka decyzja zapadła m. in. w ekipie Bartnika Myszyniec.

Spotkania rozegrane zostaną w środę, 27 sierpnia o godzinie 17.00. Mecze II rundy z udziałem zespołów z ligi okręgowej zostaną rozegrane w środę, 10 września o godz. 16.30.

Plan spotkań I rundy Pucharu Polski:
Tamka Dzierzgowo - GKS Strzegowo
Korona Karolinowo - Jutrzenka Unieck
Konopianka Konopki - Żak Szreńsk
GKS Lipowiec - PAF Płońsk
Opia Opinogóra - Świt Baranowo
WKS Mystkówiec Stary - KS Wąsewo
Orz Goworowo - Orzeł Sypniewo
Krzyniak Krzynowłoga Mała - Gryf Kownaty Żędowe
KS Pniewo - wolny termin

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz