Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Dzień Dziecka pełen zabaw w SP1 (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 1 świętowano w poniedziałek 1 czerwca Dzień Dziecka.

03062015dzien_dziecka1_sp1_03_06_15

Tego dnia dyrektor Dorota Ziemczyk złożyła życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta oraz obdarowała słodkimi upominkami. Anna Kożuchowska i Grażyna Duda podsumowały "Tydzień dobrych uczynków" rozstrzygając m. in. konkurs na największą ilość zebranych nakrętek plastikowych.

Samorząd uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego przygotował natomiast kilka niespodzianek. Można było zmierzyć się z zabawami ruchowymi na X-Boxie, na stanowiskach zainstalowanych aż w czterech klasopracowniach oraz pośpiewać wspólnie na zajęciach karaoke.

Dla sportowców odbywały się zajęcia na orliku, czyli turniej piłki siatkowej i piłki nożnej. Intelektualiści mogli pograć w gry logiczno-matematyczne zarówno planszowe, jak i przy użyciu tablicy interaktywnej. Młodsi uczniowie spędzali ten dzień na wycieczkach, grach i zabawach oraz w kręgielni.

- Szkoda, że czas wspólnie spędzony minął bardzo szybko i trzeba było wrócić do szarej rzeczywistości i nauki - twierdzą uczniowie ostrowskiej placówki.

Zobacz zdjęcia:
Dzień Dziecka pełen zabaw w SP1 (fot. archiwum szkoły)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies