Opublikowano

Beata Szydło w Ostrowi Mazowieckiej

Beata Szydło, kandydatka na premiera z ramienia Prawa i Sprawiedliwości odwiedzi w najbliższy poniedziałek Ostrów Mazowiecką. Szydło spotka się z m

Beata Szydło, kandydatka na premiera z ramienia Prawa i Sprawiedliwości odwiedzi w najbliższy poniedziałek Ostrów Mazowiecką.

Szydło spotka się z mieszkańcami oraz władzami miasta. Beata Szydło została dziś desygnowana na kandydata na premiera, po wygranych przez Andrzeja Dudę (PiS) wyborach prezydenckich (kierowała sztabem) prezydenta elekta.

W mediach wiele mówiło się o przedstawieniu posłanki jako kandydata na premiera w tegorocznych wyborach parlamentarnych.

Od jutra rozpoczyna się oficjalna kampania Prawa i Sprawiedliwości, podczas jutrzejszego dnia, Beata Szydło odwiedzi również Pułtusk, Maków Mazowiecki i Ostrołękę.

💬 Komentarze (6)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (6)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz