Ostrovia lepsza od Troszyna (zdjęcia)

Piłkarze Ostrovii w pierwszym spotkaniu kontrolnym w okresie przygotowawczym pokonali występujący w lidze okręgowej KS CK Troszyn 2:1. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka do meczu przystąpili bez trzech czołowych zawodników.

20072015ostrovia_troszyn1_18_07_15

W ekipie żółto-zielonych zabrakło Kamila Małkińskiego, Aleksandra Zaremby i Piotra Zacheji. Z kolei część zawodników, która wystąpiła w meczu dopiero wraca do regularnych treningów po urlopie.

Pierwsza połowa meczu rozgrywanego na sztucznym boisku w Ostrołęce to pełna kontrola naszej drużyny. W 25. minucie po dośrodkowaniu Dawida Wilczewskiego piłkę w bramce rywali umieścił Arek Ciach. W 40. minucie było 2:0. Bramkę dla żółto-zielonych strzelił testowany Łukasz Choroszewski z Rzekunianki Rzekuń. Po zmianie stron i zejściu z bramki Andrzeja Łyzińskiego w 60. minucie drużyna z Troszyna strzeliła bramkę kontaktową, ale to wszystko na co było stać tego dnia rywali Ostrovii.

Kolejny sprawdzian podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka czeka w środę o godz. 18.30 w Grajewie, gdzie nasz zespół podejmie III-ligową miejscową Warmię.

KS CK Troszyn - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (0:2)
Bramki: Kuliś 60. - Ciach 25. Choroszewski 40.

Ostrovia: Łyziński - Korzeb, Załęski, Sz. Wątróbski, Skorupka - Dzwonkowski, Strzeżysz, Kobyliński, D. Wilczewski - Ciach, Komosa oraz Choroszewski, Śledziński, Kołakowski i zawodnik testowany.

Ostrovia zwycięża w pierwszym sparingu (18.07.2015)