Ostrovia ograła Mazura Gostynin (zdjęcia, wideo)

Zawodnicy Ostrovii w pojedynku 2. kolejki IV ligi mazowieckiej - grupy północnej pokonali beniaminka z Gostynina 3:0. W meczu rozegranym przy ul. Warchalskiego formą błysnął Dawid Wilczewski, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali.

16082015dawid_wilczewski1_15_08_15

Strzelanie rozpoczęło się w 10. minucie. Do siatki rywali trafił wspomniany wyżej Dawid Wilczewski. Jeszcze przed przerwą drugiego gola dla naszego zespołu zaliczył Rafał Komosa. W 68. minucie spotkania pewne zwycięstwo przypieczętował kapitan Ostrovii pewnie egzekwując rzut karny.

Żółto-zieloni przeważali przez większość spotkania i zasłużenie zdobyli komplet punktów.

W kolejnym starciu rywalem piłkarzy Ostrovii będzie Mławianka Mława. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 22 sierpnia.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazur Gostynin 3:0 (2:0)
Bramki: D. Wilczewski 10. 68. (k) Komosa 44.

Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Małkiński, Zaremba, Skorupka - Lipski (55. Zapatka), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski (75. Korzeb) - Komosa (85. Bednarczyk), Gromek (75. Dzwonkowski).