Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Lekkoatletyka


Blisko setka pobiegła w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Blisko setka zawodniczek i zawodników przystąpiła do rywalizacji młodzieżowej i open w II Biegu im. Adama Chętnika w Rzekuniu. W głównej rywalizacji na 10 km najlepszy okazał się Jerzy Ładysz z czasem 37:59, który na zawody przyjechał aż z Jeleniej Góry.

17082015bieg_rzekun1_17_08_15

Drugi na mecie zameldował się ostrołęczanin Sławomir Mąka z czasem 38:57, a trzeci kolejny reprezentant Jeleniej Góry Jacek Nastałek z wynikiem 39:38. Tuż za podium został sklasyfikowany Arkadiusz Narojczyk z Makowa Mazowieckiego - 40:55.

W klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się Sylwia Wojewódzka - 53:52, przed Wiktorią Olkowską z Szelkowa - 55:40 i Barbarą Kosakowską-Szutkowską z Olsztyna - 59:00. Organizatorzy przygotowali również puchary i nagrody dla najlepszych trzech zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach.

Przed biegiem głównym na dystansie 1000 m rywalizowali młodzi lekkoatleci ze szkół podstawowych i gimnazjum. W kategorii klas I-III szkół podstawowych zwyciężyli Maja Sokołowska i Michał Korsak. W gronie klas IV-VI szkół podstawowych najlepsi okazali się Iza Duszak i Kacper Sokołowski. W kategorii gimnazjalistów triumfowali Piotr Sadłowski i Dorota Śnietka.

Zobacz zdjęcia:
Blisko setka pobiegła w Rzekuniu (16.08.2015)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies