Opublikowano

Naprzód za silny dla Ostrovii (zdjęcia)

Piłkarze Ostrovii doznali kolejnej porażki w rozgrywkach IV ligi  mazowieckiej - grupy północnej. Tym razem w starciu 4. kolejki  podopieczni trene

Piłkarze Ostrovii doznali kolejnej porażki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Tym razem w starciu 4. kolejki podopieczni trenera Pawła Kowalczyka na stadionie przy ul. Warchalskiego musieli uznać wyższość drużyny ze Skórca.

Naprzód Skórzec to beniaminek, który w tym sezonie radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Również w pojedynku z ostrowskimi piłkarzami rozegrali dobre zawody i z minuty na minutę stwarzali coraz większe zagrożenie pod bramką strzeżoną przez Andrzeja Łyzińskiego.

Do przerwy Naprzód prowadził po bramce strzelonej przez Piotra Skórę. W drugiej odsłonie kolejne dwa gole na konto gości dołożył Paweł Marchel. Ostrovię stać było tego dnia tylko na jedno trafienie. W 73. minucie spotkania honorową bramkę zaliczył Rafał Komosa.

W kolejnym spotkaniu IV ligi mazowieckiej piłkarzy Ostrovii czeka wyjazdowe starcie z MKS Przasnysz. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 29 sierpnia o godz. 17.00.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Naprzód Skórzec 1:3 (0:1)
Bramki: Komosa 73. - Skóra 43. Marchel 62. 72. (k)

Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Korzeb, Małkiński, Skorupka - Dzwonkowski (50. Gromek), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski - Choroszewski (70. Lipski), Komosa.

Zobacz zdjęcia:
Naprzód za silny dla Ostrovii (26.08.2015)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz