Ostrovia ograła Czarnych z Węgrowa (zdjęcia)

Piłkarze Ostrovii odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Tym razem w starciu 6. kolejki podopieczni trenera Pawła Kowalczyka odnieśli zwycięstwo nad Czarnymi Węgrów 3:1.

06092015ostrovia_czarni1_05_09_15

Od początku spotkania to żółto-zieloni byli zespołem kreatywniejszym, co udokumentowali już na samym początku spotkania za sprawą Rafała Komosy. W 30. minucie meczu goście zanotowali bramkę samobójczą.

Rywale starali się odrobić straty, ale potrafili zdobyć jedynie kontaktowego gola w 45. minucie gry. Ostatecznie w ostatniej minucie spotkania to ostrowianie dołożyli jeszcze jedną bramkę i mogli cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów.

W kolejnym starciu IV ligi mazowieckiej - grupy północnej piłkarzy Ostrovii czeka trudniejsze zadanie. Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzą się z KS Łomianki.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Czarni Węgrów 3:1 (2:1)
Bramki: Komosa 6. Panufnik 30. (samobój) Dzwonkowski 90 - Panufnik 45.

Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Małkiński, Korzeb, Skorupka - Lipski (73. K. Wątróbski), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski - Gromek, Komosa (73. Dzwonkowski).

Ostrovia ograła Czarnych z Węgrowa (05.09.2015)