Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Pasowanie na ucznia w SP4 (zdjęcia)

Uroczyste przyjęcie w poczet społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej odbyło się w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej. Tego dnia do szkoły dołączyło 26 osób.

Na pięknie udekorowanej sali uczniowie klas pierwszych zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej.

Najmłodsi przeszli również test sprawności fizycznej.

Na uroczystości pasowania dyrektor szkoły przypomniała wszystkim zgromadzonym, iż 1 września uczniowie w obecności całego Zespołu Szkół Publicznych nr 2 składali przysięgę na sztandar szkoły i ślubowali.

Po całym teście sprawdzającym umiejętności, dyrektor, wielkim niebieskim ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali od wychowawczyni Anny Grabowskiej pamiątkowe dyplomy, a klasy trzecie wręczyły pierwszakom własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

Miłą niespodzianką dla uczniów były drobne niespodzianki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej. Następnie wychowawczynie przedszkola wraz z życzeniami przekazały słodkie niespodzianki dla najmłodszych. Po uroczystości był czas na wspólną fotografię.

Ostatnim miłym akcentem tego niesamowitego dnia było spotkanie w klasie na poczęstunku, który przygotowali rodzice.

Zobacz zdjęcia:
Pasowanie na ucznia w SP4 (fot. archiwum szkoły)


Dodaj komentarz

Wasze opinie

basia   16:25, 20.10.2015
Moje dzieci też chodziły do ,,4,, Ja bym już tam dzieci nie posłała.Mojej kolezanki synek tam chodzi ,ma szczęscie ze taka pani mu sie trafiła,moje nie miały tak dobrze.Gimnazjum...porazka, powinni zlikwidować.nie wiem za co panie w gimnazjum 4 biorą pensje,co 3 osoba chodzi na korki,dziaci mają z nauką problemy w szkole średniej.

krysia   18:47, 20.10.2015
Wyślij do gimnazjum 3to się uzdrowisz szybciutko.

xfr   20:18, 20.10.2015
Najpierw zgadzacie się na tzw. reformę szkolnictwa a później wszyscy narzekają. A gdzie te klasy po 16- 17 uczniów? A tak to sprawdziło się ,że lepsze jest wrogiem dobrego ... zaznaczam - nie jestem nauczycielem, ani nikt z rodziny. Gdzie te mebelki dla dzieci? , programy? Zważyć trzeba także plecak -latka, i co, prowadzą nas jak stado baranów, jak nie lewica to prawica, jak nie urok to przemarsz wojsk a sami geszefty robią, niech się naród kłóci...