Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Pasowanie na ucznia w SP4 (zdjęcia)

Uroczyste przyjęcie w poczet społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej odbyło się w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej. Tego dnia do szkoły dołączyło 26 osób.

Na pięknie udekorowanej sali uczniowie klas pierwszych zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej.

Najmłodsi przeszli również test sprawności fizycznej.

Na uroczystości pasowania dyrektor szkoły przypomniała wszystkim zgromadzonym, iż 1 września uczniowie w obecności całego Zespołu Szkół Publicznych nr 2 składali przysięgę na sztandar szkoły i ślubowali.

Po całym teście sprawdzającym umiejętności, dyrektor, wielkim niebieskim ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali od wychowawczyni Anny Grabowskiej pamiątkowe dyplomy, a klasy trzecie wręczyły pierwszakom własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

Miłą niespodzianką dla uczniów były drobne niespodzianki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej. Następnie wychowawczynie przedszkola wraz z życzeniami przekazały słodkie niespodzianki dla najmłodszych. Po uroczystości był czas na wspólną fotografię.

Ostatnim miłym akcentem tego niesamowitego dnia było spotkanie w klasie na poczęstunku, który przygotowali rodzice.

Zobacz zdjęcia:
Pasowanie na ucznia w SP4 (fot. archiwum szkoły)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies