Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Sokół bez szans z Księżakiem (zdjęcia)

Koszykarze prowadzeni przez Grzegorza Helcbergiela ulegli w starciu przed własną publicznością z KS Księżak Łowicz 66:82. Pierwsza połowa tego spotkania była decydująca.

Zawodnicy Księżaka zdominowali pierwsze 20-ścia minut spotkania. Po pierwszej kwarcie było 21:10 dla gości, a na przerwę ostrowska drużyna schodziła z 32 punktową stratą.

Druga odsłona była zdecydowanie lepsza w wykonaniu naszego zespołu, zarówno trzecią i czwartą kwartę Sokół wygrał łącznie 16 punktami, ale było to za mało aby pokonać dobrze dysponowany zespół gości.

W następnym spotkaniu Sokół uda się na wyjazdowe starcie do stolicy, gdzie podejmie miejscową Polonię. Mecz zaplanowano na sobotę 24 października. Początek o godz. 18.00.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Księżak Łowicz 66:82 (10:21, 8:29, 27:20, 21:12)

Sokół: Wojtyński 23 pkt, Koźluk 12 pkt, Grudziński 11 pkt, Niedbalski 6 pkt, Jaworski 6 pkt, Barszcz 5 pkt, Zapert 3 pkt, Grabowski, Skarpetowski, Krawczyk, Siwek, Zadroga.