Zawodniczki Ostrovii lepsze od Tygrysa (zdjęcia)

Zawodniczki Ostrovii po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach III ligi kobiet udały się na wyjazdowe starcie do Huty Mińskiej. Podopieczne trenera Michała Kacprzaka pokonały miejscowego Tygrysa 1:0.

Na początku spotkania obie drużyny grały ostrożnie sprawdzając możliwości przeciwnika.

Zespół z Huty Mińskiej w pierwszej połowie próbował zagrozić bramce strzeżonej przez Joannę Żak, ale bramkarka Ostrovii była pewna tego dnia.

Po rozpoczęciu drugiej połowy Ewa Zadroga wspólnie z Katarzyną Świercz zbudowały składną akcję, po której padła jedyna bramka tego meczu. Piłkę do bramki skierowała Marlena Tyl.

Ostrowianki spokojnie kontrolowały dalszy przebieg spotkania. Niezwykle ważne trzy punkty przyjechały do Ostrowi Mazowieckiej.

Tygrys Huta Mińska - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:1 (0:0)
Bramka: Tyl 42.

Ostrovia: Żak - Kempisty, Grabowska, Wilk, Śladewska - Chrobot, Zadroga, Świercz, Zaręba - Kordyszewska (45. Cichowska), Tyl (65. Galanty).