Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie

Pływacy walczyli w mistrzostwach (zdjęcia, wideo)

Najlepsi pływacy z kilkunastu klubów z kraju, a także Litwy rywalizowali w IV Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki. Na zawodach nie zabrakło reprezentantów PUKS Orka Ostrów Mazowiecka.

W sumie sklasyfikowanych zostało 174 pływaków z kilkunastu klubów. Najlepsze wyniki osiągnęli zawodnicy z Pułtuska, którzy zdobyli 38 medali. Po 19 sięgnęli reprezentanci Żyrardowa, a po 16 reprezentacja gospodarzy z UKS Piątka Ostrołęka.

Zawodnicy startujący z PUKS Orka Ostrów Mazowiecka zdobyli 17 medali. Na podium stanęli Wiktoria Baranowska (3x złoto), Mikołaj Jasionowski (3x złoto), Konrad Kordowski (2x złoto), Konrad Suchta (złoto i brąz), Julian Ruman (2x srebro), Kacper Szatanek (srebro i brąz), Bartosz Radomski (srebro i brąz) i Bartosz Wrzosek (brąz).

Pełne wyniki zawodów dostępne w serwisie megatiming.pl.